Vánoční stezka za dárečkem

V před vánočním čase 22. 12. 2020 dostal každý mladý hasič do schránky dopis od hasičského Ježíška. Bylo tam napsáno, že kvůli koronaviru nemůžeme mít tradiční vánoční schůzku a proto si nemůžeme rozdat dárečky.

A jelikož sezóna 2019/2020 nebyla jednoduchá tak ani najít dárek nebylo jednoduché.

Na stezce bylo 6 stanovišť s úkoly a při správných odpovědích, Vás úkoly zavedly až na místo kde se nacházela truhla s dárečky, při každé správné odpovědi si musel každý pečlivě zapsat písmenko a číslo, aby měl kód k zámku.

U některých stanovišť byla krabička s malým bločkem na zapsání jména. A podle jmen stezku prošlo 35 děti, ale podle dárečků a koukání z okna víme, že to bylo více děti a také víme, že všechny děti si dáreček neodnesly.

Tak proto kdo truhlu nenašel si může dáreček vyzvednout u nás.

Doufáme, že jste si užili vánoční procházku Starým Kolínem a moc nás neproklínali, když jste místo k památníku šli k loděnici.