Činnost mládežeČinnost sboru

Adventní běh

V neděli 12.prosince SDH Lžovice pořádaly 2. ročník adventního běhu. Šlo o pohodový běh, nikoliv o závod. Byly dvě trasy – 5km a 10km

Sraz byl na hasičárně a v 10:00 byl nástup, a po něm následovala hromadná rozcvička.

Poté se odstartoval běh na 10km, ve kterém od nás běžel Petr Miksa, Vítek Buchtík, Ctirad Melena, Naty Tyšerová, Karina Mykytyuk, Adéla Šírková

Chvíli na to byl odstartován běh na 5km, ve kterém běžela od nás Hana Martínková s malou Haničkou

Po cestě se ty co běželi 10 km ztratili a běželi tu kratší cestu.

Při doběhnutí do cíle se mělo proskočit okno a muži přelézt. Za odměnu jsme dostali medaili a mohli jsme si zajít dovnitř na svařák, a jiné občerstvení.

První od nás doběhli Péťa, Áďa, Naty, Karina. Chvíli na to Hanča. Zatímco my už byli ve uvnitř, dobíhali ostatní a mezi nimi Ctirad s Vítkem, který si tu celou delší trasu zaběhli.

Doufáme že příští rok znovu a celých 10 km.