Činnost mládeže

Kostelecké útoky

V sobotu 21. dubna jsme se jako každoročně zúčastnili Kosteleckých útoků. Letos se jednalo již o 10. ročník. První soutěž s vodou po zimní přestávce. My jsme měli zastoupení ve všech kategoriích kromě družstva dorostenců.

Přípravka běhala ve složení:
Agátka, Vládik, Jenda, Jáchymek, Eliška, Míša Š. a Zuzka. Pro některé to byli první závody s vodou, ale i tak se děti dobře sladily a nakonec skončili na 3. místě ze 4 přípravek.
V kategorii mladší žáci jsme měli 4 družstva, jelikož do družstev chyběli děti tak někteří běžely úplně jinde než normálně.

Za družstvo B běžela Eliška a Věrka K., Karin, Tomáš A., Filda Š. Béčku se ani jeden pokus  moc nepovedl, ale i tak neskončili poslední, a umístili se na 11. místě.

Za družstvo C běžel Alex, Kája H., Honza, Maruška, Pepa, Áďa H. a umístili se na 10. místě.

Za družstvo D běžela Sára a Vojta, doplnila je Karina, Áďa H., Eliška K., Honza, Maruška a skončili na 9. místě.

Za družstvu A běžela Róza, Anežka, Sofča, Karina a Pavel B. Áčku se také moc nedařilo, ale pro holky na proudech to byly úplně první závody s vodou a při posledním pokusu už byl vidět velký posun a nakonec si vyběhali 6. místo.

Mladší žáci měli konkurenci 14 družstev.

V družstvu starších běžela Naty, Sabča, Vítek, Kačka, Jindra a doplnily je Anežka, Róza a Karina na stroji, který poprvé trénovala ve čtvrtek na tréninku. I tak dopadli nad očekávání a odvezli si také 6. místo z 9. týmů.

Družstvo dorostenek bylo po prvním pokuse doplněno dorostenkou z Klučova, aby mohly běžet v 7. Běžela Nela B., Sabča, Naty, Vendy, Anička, Verča holky si to jeli hlavně vyzkoušet a odvezly si 2. místo. I když jen ze 2 týmů tak důležité byly zkušenosti.

Družstvu smíšeného dorostu se také moc nevedlo, ale nakonec si Tomáš, Pavel M., Martin, Vítek, Nela B., Anička, Vendy, Naty, Verča odvezli hezké 4. místo ze 7. družstev.

Po náročném dni na sluníčku jsme se brzo vrátili domů a víme co na příště natrénovat.

Těchto závodů se zúčastnilo 37 děti od přípravky po dorostence, 6 vedoucích a samozřejmě moc rodičů, kterým děkujeme za pomoc s dopravou děti na závody.

Účast: Beneš Tomáš, Benešová Sabina, Bížová Nela, Boumová Veronika, Buchtík Vít, Černohlávková Anna, Horáková Adéla, Horáková Karolína, Horyna Jindřich, Horynová Kateřina, Chuchvalcová Aneta, Katreniak Agáta, Klejzar Vladimír, Kratochvílová Anežka, Kubátová Eliška, Kuberová Eliška, Kuberová Věra, Martínková Hana, Melena Jan, Melenová Sára, Miksa Petr, Miksová Tereza, Moravec Pavel, Mykytyuk Karina, Nekola Alex, Nekola Jáchym, Paličková Rozálie, Slabý Vladimír, Slabý Vojtěch, Soukup Filip, Spitzer Josef, Spitzer Ondřej, Spitzerová Marie, Šedo Michal, Ticháček Jan, Tyšerová Natálie, Tyšerová Sofie, Viltová Karin, Vokatý Martin, Vydrová Zuzana