Činnost mládežeČinnost sboru

Klučovská ulice

V sobotu 27. dubna jsme se zúčastnili Klučovské ulice. Klučovská ulice je závod na 60 a 100 metrů s překážky. Z našeho sboru jsme měli zástupce v každé kategorii. Celkem 35 zástupců. Jako první závodily mladší dívky, kde jsme měli hned 7 zástupkyň. Marušku Spitzerovou (18. místo), Elišku Kuberovou ( 14. místo), Báru Martínkovou (10. místo), Rózu Paličkovou (8. místo), Anežku Kratochvílovou (5. místo), Sofču Tyšerovou (3. místo) a Karinu Mykytyuk (1. místo). Děvčata měly celkem 35 soupeřek. Dále běhali mladší chlapci, kde jsme mělí jednoho zástupce a to Pepu Spitzera (18. místo). Chlapců běhalo celkem 45. Následovala přípravka, kde jsme měli 7 zástupců. Klárka Teichmanová (27. místo), Jony Šmajda (18. místo), Lucka Kropáčková (5. místo), Ninka Teichmanová (4. místo), Naty Loudová (3. místo), Agy Katreniak (2. místo) a Filda Šmajda (1. místo). Přípravky běhalo celkem 29 závodníků. Po přípravce následovaly starší dívky, kde jsme měli 4 zástupkyně. Kačka Horynová (7. místo), Sabča Benešová (5. místo), Naty Tyšerová (2. místo) a Nela Bížová (1. místo). Starších děvčat běhalo celkem 22. Poté se přestavěly bariéry a začali běhat starší chlapci, kde jsme měli 2 zástupce. Jindra Horyna (10. místo) a Vítek Buchtík (4. místo). Starších chlapců závodilo 14. Po vyhlášení vítězů a rozdání odměn šli na řadu dorostenky, dorostenci, ženy a muži. Dorostenců jsme měli 4. Vítek Buchtík (10. místo), Pavel Moravec (8. místo), Martin Vokatý (5. místo) a Tomáš Beneš (4. místo) z celkem 13 dorostenců. V kategorii muži jsme měli 2 zástupce. Karel Šejna (15. místo) a Petr Miksa (13. místo) z 19 mužů. V kategorii dorostenky jsme měli 4 zástupkyně. Verča Boumová (13. místo), Sabča Benešová (7. místo), Naty Tyšerová (4. místo) a Nela Bížová (2. místo) z celkem 17 dorostenek. V kategorii žen jsme měli 4 zástupkyně. Terka Miksová (10. místo), Anet Chuchvalcová (6. místo), Květa Sládková (4. místo) a Hanča Martínková (3. místo).

I když na víkend předpovídali déšť a zimu, nakonec se počasí umoudřilo a nebylo tak špatné. Stejně tak nedopadly ani naše výsledky i přesto, že se běhalo na trávě a překážky se smekaly. Všichni zvládli závody dobře a umístili se na krásných místech.

Účast: Beneš Tomáš, Benešová Sabina, Bížová Nela, Boumová Veronika, Buchtík Vít, Horyna Jindřich, Horynová Kateřina, Chuchvalcová Aneta, Katreniak Agáta, Klejzar Vladimír, Kratochvílová Anežka, Kropáčková Lucie, Kuberová Eliška, Loudová Natálie, Martínková Barbora, Martínková Hana, Miksa Petr, Miksová Tereza, Moravec Pavel, Mykytyuk Karina, Paličková Rozálie, Sládková Květa, Spitzer Josef, Spitzer Ondřej, Spitzerová Marie, Šejna Karel, Šmajda Filip, Šmajda Jonáš, Teichmanová Klára, Teichmanová Nina, Tyšerová Natálie, Tyšerová Sofie, Vokatý Martin