Činnost mládeže

Hlinsko 60 metrů

V neděli 6. října se vydalo pár závodníků do vedlejšího Pardubického kraje na závody v běhu na 60 metrů s překážky. Závody se konali na krásném stadionu v Hlinsku. V kategorii přípravka jsem měli dva zástupce Fildu Šmajdu a Zuzku Vydrovou. V přípravce byla konkurence 36 závodníků. Zuzce se tyhle závody nedařilo zapojit středy a tak skončila na 33. – 36. místě, Filda se umístil na krásném 10. místě.
V kategorii mladší dívky nás tentokrát jela reprezentovat jen Karina Mykytyuk. A povedlo se jí to nejlépe jak mohlo po prvním ne moc povedeném pokuse to ve druhém vylepšila a svoji kategorii vyhrála s jediným časem pod hranicí 15ti vteřin. V mladší kategorii startovalo celkem 57 závodnic.
V kategorii starší dívky jsme měli hned 4 zástupkyně. Nejlépe se dařilo Nele Bížové, která se umístila na 13. místě, následovala Naty Tyšerová na místě 19., Áďa Šírková skončila na 22. místě a Sabča Benešová po pádu z kladiny skončila na 36. místě z 62 závodnic.
Účast: Benešová Sabina, Bížová Nela, Martínková Hana, Miksa Petr, Miksová Tereza, Mykytyuk Karina, Šírková Adéla, Šmajda Filip, Tyšerová Natálie, Vydrová Zuzana