Činnost mládeže

Branný závod Červený Hrádek 2019

V sobotu 5. října se uskutečnilo první kolo hry Plamen ročníku 2019/2020. Branný závod, který se tentokrát běžel v Červeném Hrádku. Počasí nám nepřálo a téměř celý den propršel. Na trať se postavilo celkem 21 hlídek mladších žáků a 20 hlídek starších žáků. Za naše SDH soutěžilo celkem 4 hlídky mladších žáků, 2 hlídky starších žáků a Karina, která doplnila družstvo z Tuchoraze.

Všechny družstva zvládly závod, doběhnou ve výborném čase. Mladší žáci C a D byli složeni převážně z dětí z přípravky a většina tento závod běželi úplně poprvé. Mladší žáci C ve složení Honza Ticháček, Jonášek Šmajda, Štěpánka Nováková, Janička Bučánková a Vládik Slabý se umístili na 19. místě, mladší žáci D složeni z Sofči Lungové, Rádi Lungy, Elišky Kubátové, Ninky Teichmanové a Zuzky Vydrové se umístili na 13. místě. Mladší žáci B, kteří běželi ve složení Filda Šmajda, Agi Katreniak, Filda Soukup, Vojta Slabý a Ella Nováková se umístili na 3. místě, mladší žáci A ve složení Kája Horáková, Sára Melenová, Johanka Mušák, Karin Viltová a Péťa Šolarová navázaly na předchozí dva branné závody a svoji kategorii vyhrály. Za povšimnutí stojí to, že celý závod zvládly absolvovat jen se 2 trestnými minutami a to pouze za 2 nesestřelené terče.

Starší žáci B ve složení Jindra Horyna, Eliška a Věrka Kuberovi, Áďa Horáková a Anežka Kratochvílová se umístili na 17. místě a starší žáci A ve složení Sabča Benešová, Áďa Šírková, Kačka Horynová, Bára Martínková a Sofča Tyšerová se umístily na 3. místě.

Karina s týmem z Tuchoraze doběhla na 15. místě.

Účast:  Benešová Sabina, Boura Tomáš, Bučánková Jana, Horáková Adéla, Horáková Karolína, Horyna Jindřich, Horynová Kateřina, Chuchvalcová Aneta, Katreniak Agáta, Klejzar Vladimír, Kratochvílová Anežka, Kubátová Eliška, Kuberová Eliška, Kuberová Věra, Lunga Radek, Lungová Sofie, Martínková Barbora, Martínková Hana, Melenová Sára, Miksa Petr, Miksová Tereza, Mušák Johana, Mykytyuk Karina, Nováková Ella, Nováková Štěpánka, Slabý Vladimír, Slabý Vojtěch, Soukup Filip, Šejna Karel, Šírková Adéla, Šmajda Filip, Šmajda Jonáš, Šolarová Petra, Teichmanová Klára, Teichmanová Nina, Ticháček Jan, Tyšerová Sofie, Viltová Karin, Vokatý Martin, Vydrová Zuzana