Činnost mládeže

Branný závod

V sobotu 9. 10. 2021 proběhl branný závod v Zibohlavech za naš sbor běželo 8. družstev. Mladších celkem 19 družstev a starších družstev 19.

Mladší žáci E – Elinka, Tom, Vláďa, Terka a na poslední chvíli doplněná Klárka pod vedením Karla se umístili na 17. mÍstě. Byla to pro ně velká zkušenost na další roky.

Mladší žáci B – Vítek, Jenda, Ráďa, Jonda a Jáchym pod vedením Anet s moc krásným časem běhu 27 minut skončili až na 11. místě. Kluci budou muset pro příště potrénovat uzle a střelbu.

Mladší žáci D – Janča, Max, Viki, Týna a Ninka pod vedením Ádi se umístili na krásném 8. místě, pro většinu to byl první závod.

Mladší žáci A – Sofi, Agi, Hanča, Filda, Vojta pod vedením Terky skončili na 4. místě s moc hezkým výkonem, ale škoda trestných za uzel.

Mladší žáci C – Péťa, Filda, Zuzka, Míša, Kája B. pod vedením Hanky s časem na trase 20 minut a 4 trestnými obsadili 1. místo

Starší žáci C – Sára, Věrka, Honza, Alex, Kája pod vedením Nela Bížová s nejlepší střelbou ze všech týmu pouze 1 nesestřelený špalíček skončili na 9. místě.

Starší žáci A – Kačka, Eliška, Anežka, Karin, Áďa pod vedením Martina si s nejmenším počtem trestných bodů vybojovali 3. místo.

Starší žáci B – Karina, Bára, Sofča, Johanka, Róza pod vedením Péti konečně prolomili smůlu a vyhráli 1. místo s časem na trati 18 minut a 5 trestnými body.

Moc děkujeme všem za reprezentaci sboru a gratulujeme k super výkonům. A děkujeme všem rodičům za pomoc s dopravou a s pomocí na závodech.