Činnost mládežeČinnost sboru

Běh na rozhlednu Vysoká

V sobotu 23. října se konal podzimní běh na rozhlednu Vysoká. Ráno závodili dospělý a dorost. V kategorii muži bez DT běžel Vítek B. který se umístil na 7. místě a Tomáš Beneš na 11. místě. V kategorii muži s DT běžel Petr, který skončil na 4. místě. V kategorii ženy běžela Adéla Š., Hanka a Nela. Hezky se podělily o bednu, Áďa 3. místo, Hanka 2. místo a Nela 1. místo. V kategorii starší děti jsme měli více závodníků Pepa 14. místo, Maruška 13. místo, Áďa H. 9. místo, Karin 6. místo, Anežka 5. místo, Bára 4. místo, Kačka 3. místo, Sofča 2. místo a Karina si doběhla pro 1. místo. V mladších žácích jsme měli jen 2 statečné hasiče. Jonda 11. místo a Filda ve velké konkurenci větších děti 1. místo.