Činnost mládeže

Vítězovská stovka 2019

V neděli 15. 9. jsme se zúčastnili Vítězovské stovky ve Velimi.
V kategorii starší dívky jsme měli 5 zástupkyň. Na 10. místě se umístila Kačka Horynová, na 7. místě Sabča Benešová, na 5. místě Nelča Bížová, na 2. místě Naty Tyšerová a na 1. místě Áďa Šírková, celkem závodilo 27 děvčat. V kategorii starší chlapci jsme měli jednoho zástupce Jindru Horynu, který se umístil na 8. místě z 23 chlapců. Mladší chlapce jsme měli dva Vojtu Slabého na 30. místě a Pepu Spitzera na 25. místě z 37 závodníků. Nejvíce zástupců jsme měli v kategorii mladší dívky. Kde nás reprezentovalo 11 děvčat Agátka Katreniak pro kterou to byly první závody za mladší žáky skončila na 27. místě, Sára Melenová 22. místo, Maruška Spitzerová 21. místo, Áďa Horáková 18. místo, Kája Horáková 16. místo, Johy Mušák 11. místo, Róza Paličková 8. místo, Sofča Tyšerová 7. místo, Eliška Kuberová 5. místo, Anežka Kratochvílová 3. místo a Karina Mykytyuk 1. místo. V kategorii mladší dívky běhalo celkem 31 závodnic.
Po vyhlášení výsledků, šli na řadu dorostenci, dorostenky, muži, ženy a legendy nad 40 let.
V kategorii dorostenci jsme měli dva zástupce Vítek Buchtík 11. místo a Pavel Moravec 10. místo z 23 závodníků. V kategorii dorostenky jsme měli 6 závodnic Áďa Šírková se umístila na 33. místě, Anča Černohlávková na 31. místě, Sabča Benešová na 24. místě, Naty Tyšerová na 13. místě, Nelča Bížová na 12. místě a Vendy Bílková na 10. místě ze 34 závodnic. Za ženy běhaly Anet Chuchvalcová 11. místo a Hanča Martínková 7. místo ze 14 závodnic a za kategorii muži Petr Miksa na 10. místě.
Účast: Benešová Sabina, Bílková Vendula, Bížová Nela, Buchtík Vít, Černohlávková Anna, Horáková Adéla, Horáková Karolína, Horyna Jindřich, Horynová Kateřina, Chuchvalcová Ante, Katreniak Agáta, Klejzar Vladimír, Kratochvílová Anežka, Kuberová Eliška, Martínková Hana,  Melenová Sára, Miksa Petr, Moravec Pavel, Mušák Johana, Mykytyuk Karina, Paličková Rozálie, Slabý Vojtěch, Spitzer Josef, Spitzerová Marie, Šírková Adéla, Tyšerová Natálie, Tyšerová Sofie