Trénink Pardubice

Den, který nám letošní rok přichystal navíc, jsme nevyužili jinak než tréninkem. V sobotu 29. února jsme se vydali vlakem do Pardubic na střední hasičskou školu. Počasí nám sice moc nepřálo, ale potřebné jsme si vyzkoušeli a poprvé zatrénovali na pořádném povrchu a na překážkách. Dorostenky si vyzkoušeli výstup na cvičnou věž. Starší a mladší žáci společně s přípravkou si vyzkoušeli běh přes překážky a hlavně kladinu. I přes nepřízeň počasí jsme si trénink užili.

Účast: Beneš Tomáš, Benešová Sabina, Bížová Nela, Horáková Adéla, Chuchvalcová Aneta, Katreniak Agáta, Klejzar Vladimír, Kratochvílová Anežka, Lunga Radek, Lungová Sofie, Martínková Barbora, Martínková Hana, Melenová Sára, Miksa Petr, Mušák Johana, Mykytyuk Karina, Nekola Alex, Nekola Jáchym, Paličková Rozálie, Šedo Michal, Šírková Adéla, Šolarová Petra, Tyšerová Natálie, Tyšerová Sofie, Viltová Karin