Činnost mládeže

Rozlučka se sezónou 2018/2019

V pátek 28. června jsme se v 17 hodin sešli na pozemku u fotbalového hřiště, abychom se společně rozloučili se sezónou 2018/2019. Připraveno bylo posezení, malé občerstvení, spousta her a večer i táborák. Ti nejodvážnější si přinesli s sebou i stan a přenocovali s námi na hřišti. Po setmění se promítaly fotky, zpívalo se a opékalo na ohni. Celý večer jsme si užili a ráno se rozešli domů.

Velké poděkování patří všem za výbornou reprezentaci sboru na všech závodech, ale i při akcích které jsme během sezóny pořádali. Budeme doufat, že další sezóna se vydaří alespoň stejně jako tahle.
Účast: Beneš Tomáš, Benešová Sabina, Bížová Nela, Buchtík Vít, Buják Filip, Bukáčková Karolína, Černohlávková Anna, Horáková Adéla, Horáková Karolína, Chuchvalcová Aneta, Klejzar Vladimír, Kratochvílová Anežka, Kropáčková Lucie, Kubátová Eliška, Loudová Natálie, Lunga Radek, Lungová Sofie, Martínková Hana, Melena Jan, Melenová Sára, Miksa Petr, Miksová Tereza, Moravec Pavel, Mušák Johana, Mykytyuk Karina, Nekola Alex, Nekola Jáchym, Paličková Rozálie, Pánek Vítek, Slabý Vojtěch, Spitzer Josef, Spitzerová Marie, Šejna Karel, Šírková Adéla, Šmajda Filip, Šmajda Jonáš, Teichmanová Klára, Teichmanová Nina, Tyšerová Natálie, Viltová Karin, Vlasáková Kristýna, Vokatý Martin