Požární ochrana očima dětí 2021 základní kolo

V této nelehké době proběhla literární a výtvarná soutěž Požární ochrana očima dětí, letos na téma – Železniční nehody.

Děti měly za úkol nakreslit obrázek, kde hasiči jakkoliv pomáhají u železniční nehody(srážka s autem, stromem, zvířata na kolejích, povodně, požár vlaku…), starší děti mohly vytvořit power pointovou prezentaci.

Vedoucí a členové SDH anonymně hlasovali a vybrali v každé kategorii 3. nejlepší obrázky, které budou zaslané na OSH a mají možnost bojovat o umístění v okresním, krajském a celorepublikovém kole.

V příloze je výsledková listina

Celkem se zapojilo 33 dětí. My jsme se rozhodli, že oceníme každého, kdo odevzdal obrázek(práci).

Předání cen bude probíhat ve ,,výdejním okénku“ tuto sobotu 20. února od 13:00 – 21:00 na zahradě u Terky (Dukelských Hrdinů 59, hned vedle workautového hřiště na baštách). Nebojte se napsat v případě dotazu

Pokud doma máte prázdnou pet lahev vezměte si jí s sebou

Jinak gratulujeme všem výhercům a děkujeme, že jste se zapojili do soutěže