Činnost mládeže

Podzimní běh na rozhlednu Vysoká

V sobotu 3. listopadu 2018 jsme se jako tradičně vydali na rozhlednu Vysoká. Zastoupení jsme měli ve všech kategoriích kromě muži nad 40 let. První běželi muži bez DT, po nich muži nad 40 let, pak muži s DT a nakonec ženy. Na první pokusy počasí nepřálo pršelo a byla zima. Na druhé pokusy se počasí umoudřilo a bylo lépe.
V kategorii muži bez DT běžel jenom Tomáš, který běžel poprvé, ale i tak v konkurenci 25 závodníků dopadl dobře.

• Tomáš Beneš – 17. místo

V kategorii muži s DT běžel již ostřílený druhý Tomáš, který si také vybojoval krásné místo v konkurenci 13 závodníků.

• Tomáš Boura – 8. místo

V kategorii ženy běželi 3 závodnice, pro Anet a Terku to byl také první závod, ale ze 14 závodnic nikdo neskončil na posledním místě.

• Terka Miksová – 13. místo
  • Anet Chuchvalcová – 11. místo
  • Hana Martínková – 1.místo

Po vyhlášení přišli na řadu děti, každý rok měli nějaký úkol před tím než vyběhli na rozhlednu, ale letos jen běželi z důvodu ošklivé počasí.Naštěstí se počasí umoudřilo a přestalo pršet. Mladší žáci běželi jen do půlky rozhledny a starší až na vršek.

Mladší žáci měli velkou konkurenci a nevýhodu že holky a kluci běhají dohromady, ale ani  je nezastavilo a z 23 závodníků obsadili přední příčky.