Činnost mládeže

Ostravsko-Beskydské šedesátky

V pátek 19. 11. jsme vyrazili do Ostravy, kde se konaly dvoje závody na 60m překážek. Kvůli karanténě jsme jeli bohužel v menším počtu.

Vlak ze Starého Kolína nám jel v 11:42 a v Ostravě jsme byli v 15:30.

Z nádraží jsme se prošli na ubytování. Ubytovaní jsme byli v Čapkově Sokolovně.

Po tom, co jsme se ubytovali, jsme se šli projít po Ostravě, zašli do centra Karolína, na hřiště a šli zpátky na ubytování.

V sobotu 20. 11. běželi dva závody starší žáci – Ostravská hala a Ostravsko beskydské šedesátky.

Mezitím ostatní, co nezávodili, byli na výletě v Zoo.

První se běžela Ostravská hala. Nejdřív běželi starší chlapci, pak dívky. Dívky začaly běhat na desátou a první od nás běžela Kačka Horynová, která se umístila na 90. místě s časem 15,00. Anežka Kratochvílová, se umístila 120. s časem 16,03. Eliška Kuberová na 97. místě s časem 15,18. Karina Mykytyuk na 40. místě s časem 13,70. Róza Paličková se umístila na 62. místě s časem 14,39. Áďa Šírková na 18. místě s časem 12,93, po Áďe běžela Sofča Tyšerová s umístěním na 69. místě s časem 14,52 a poslední od nás běžela Barča Martínková, která se umístila na 158. místě s časem 19,16.

Po tomto závodu byla pauza a běželi druhý závod starší chlapci. Po doběhání kluků, běžely dívky.

Ostravsko beskydské šedesátky- Kačka Horynová na 48. místě s časem 14,02. Anežka Kratochvílová na 134. místě s časem 17,08. Eliška Kuberová 92. místo s časem 15,08. Karina Mykytyuk na 38. místě s časem 13,68. Adéla Šírková na 44. místě s časem 13, 74. Sofča Tyšerová se umístila na 66. místě s časem 14,48 a Bára Martínková na 93. místě s časně 15,13 a Róza bohužel neběžela, kvůli špatnému došlápnutí.

Doběháno bylo v půl páté. Z těchto závodu se počítaly body do českého halového poháru

Po závodech děti, které měly odběháno odjely s Anet a Martinem domů.

V Ostravě zůstala Johanka, Hanča, Péťa, Áďa, Bára, Terka, Pavel a Tomáš.

Večer jsme šli na večeři do Radegastovny na náměstí.

V neděli 21. 11. závodila Johanka.

První také běžela Ostravskou halu.

Tam se umístila na 8. místě s časem 15:53.

A druhý závod Ostravsko Beskydské šedesátky zaběhla 14,62 a s tímto časem se umístila na 5. místě a postoupila do semifinále. V semifinale si zaběhla 14,99 a postoupila tím do finále, ve kterém si zaběhla krásný osobáček 14,02 a umístila se na krásném 2. místě! Tímto časem vylepšila nejlepší čas na 60 m překážek za mladší našeho SDH.

Závody v neděli skončily dříve, ve dvě hodiny odpoledne. Po té jsme vyrazili pro věci a na nádraží směr Pardubice a do Starého Kolína.