Činnost mládežeČinnost sboru

Silvestrovský běh

V sobotu 28. prosince jsme mezi koukáním na pohádky a ochutnáváním cukroví vyrazili do Českého Brodu na závody. Na mladší a starší žáky čekalo 60m a dvě šedesáti cm překážky. První běžela přípravka a mladší chlapci kde jsme zástupce neměli. V mladších dívkách jsme měli 3 děvčata. Eliška Kubátová po pádu v prvním pokuse skončila na 9. místě. Karina a Sofča Tyšerová si zaběhly úplně poslední závod za mladší žákyně a vydařilo se, Sofča překonala Karinu a skončila na 1. místě a Karina na 2. místě z 11. závodnic. Ve starších chlapcích jsme měli 2 kluky. Jindra skončil na 14. místě a Vítek si zaběhl poslední závod za děti a odnesl si medaili za 3. místo ze 17. závodníků. Ve starších dívkách jsme měli pět závodnic. Natce se poslední závod moc nevyvedl a skončila až na 8. místě, Kačka skončila na 7. místě, Sabča si odnesla 5. místo, Nela skončila na 3. místě a Áďa v konkurenci starších holek si odnesla 2. místo z dvanácti závodnic. Každý dostal kinder vajíčko za účast. Pro dorost a dospělé byla dráha 100m a tři sedmdesáti cm překážky. V kategorii dorostu jsme měli jen dva kluky. Tomáš po držkopádu si odnesl 3. místo a Martin po dolítnutí do cíle 2. místo z jedenácti závodníků. Za muže běžel Petr, který skončil na 6. místě ze sedmi závodníků. Za ženy se Aneta umístila na 6. místě a Hanka na 3. místě z osmi závodnic. Jelikož to byl běh o silvestrovské koleno, tak každý kdo měl medaili si odnesl velké koleno. Děkujeme rodičům s dopravou na závody.
Účast: Beneš Tomáš, Benešová Sabina, Bížová Nela, Buchtík Vít, Horyna Jindřich, Horynová Kateřina, Chuchvalcová Aneta, Klejzar Vladimír, Kubátová Eliška, Martínková Hana, Miksa Petr, Miksová Tereza, Mykytyuk Karina, Šírková Adéla, Tyšerová Natálie, Tyšerová Sofie, Vokatý Martin