Trénink na branný závod

Na začátku října 1.- 2. 10. jsme udělali přespávačku v sokolovně ve Svaté Kateřině, protože se blížil branný závod tak aby jsme si ho nacvičili. V pátek jsem se sešli na náměstí ve Staráku a přepravli se do Kateřiny. Po připravení ležení jsme se rozdělili po týmech a procvičovali branný závod, pak děti hráli hry s míčem skákali přes překážku a kluci pomáhali rozdělat oheň. K večeři jsme si opekli buřty. Večer jsme si pustili pohádku. Ráno po snídani jsme se po týmech vydali vyzkoušet si trať která měla 4 km. Když se všechny tými vrátili do sokolovny, tak starší žákyně uvařily a vydávaly oběd. Po obědě si mladší připravili divadelní představení. Pak jsme uklidili a přemístili se zpět do Staráku. Doufáme, že jsme vše nátrénovali dobře a snad nám to půjde i příští týden na branném závodě.

Účast: Mykytyuk Karina, Martínková Barbora, Melenová Sára, Tyšerová Sofie, Kuberová Eliška, Kuberová Věra, Horynová Kateřina, Horáková Adéla, Chovančíková Hana, Šolarová Petra, Lungová Sofie, Šmajda Filip, Bukáčková Karolína, Katreniak Agáta, Vlasáková Kristýna, Loudová Natálie, Bučánková Jana, Vydrová Zuzana, Lunga Radek, Pánek Vítek, Melena Jan,

Miksa Petr, Martínková Hana, Chuchvalcová Aneta, Bížová Nela, Beneš Tomáš, Vokatý Martin, Ludra Pavel, Moravec Pavel, Šejna Karel, Ludrová Tereza, Šírková Adéla