Víkend se staršími žáky na hasičárně

V pátek 12. května jsme se sešli se staršími žáky na hasičárně. Sbalili jsme věci na trénink a odjeli na fotbalové hřiště. Jako první jsme trénovali štafetu požárních dvojic a v pauze trénovali zapojování savic a koše. Pak jsme trénovali štafetu 4x60m a štafetu CTIF. K večeři jsme měli buřty na ohni. Než jsme si je šli opéct tak jsme trénovali PÚ CTIF. Po opečení buřtů jsme si ještě zkusili CTIFky, sbalili věci a šli zpět na hasičárnu. Na hasičárně jsme vybalili věci, připravili si spaní a šli si lehnout. Ráno po snídani jsme smotali hadice a jeli na závody do Lžovic.

Účast: Beneš Tomáš, Bížová Nela, Buchtík Vít, Komůrková Nela, Krátká Karolína, Kupka David, Kupka Vojtěch, Machalická Aneta, Moravec Pavel, Pokorný Tomáš, Tyšerová Natálie.
Klejzar Vladimír, Martínková Hana, Miksa Petr, Šejna Karel.