Starší žáci

Starší žáci mají své tréninky každý čtvrtek.

Do kategorie starší žáci patří děti ve věku od 11 do 15 let.

V současné době má kategorie starší žáci 11 dětí.

     

Benešová Sabina                        Bížová Nela                                            Buchtík Vít                       Horáková Adéla                Horyna Jindřich

      

Horynová Kateřina               Komůrková Nela                       Kupka David                         Kupka Vojtěch                         Šírková Adéla

 

Tyšerová Natálie

Hlavním trenérem starších žáků je Petr Miksa.

Nejbližší akce:

7. – 13. 7. Soustředění

Úspěchy starších žáků:

2019

Polabská liga Vrbčany

(Pavel Bílek, Vít Buchtík, Barbora Martínková, Sofie Tyšerová, Adéla Šrková, Natálie Tyšerová, Karin Viltová)

3. místo

Okresní kolo hry Plamen

(Vít Buchtík, Adéla Šírková, Jindřich Horyna, Kateřina Horynová, Natálie Tyšerová, Karina Mykytyuk, Anežka Kratochvílová, Rozálie Paličková, Sofie Tyšerová, Barbora Martínková)

okresní pohár 4. místo

postupová soutěž 2. místo

Polabská liga Krakovany

( Sofie Tyšerová, Anežka Kratochvílová, Natálie Tyšerová, Rozálie Paličková, Karina Mykytyuk, Vít Buchtík, Adéla Šírková)

3. místo

Skutečské šedesátky

Natálie Tyšerová

4. místo

Nela Bížová

2. místo

Polabská liga Lžovice

(Nela Bížová, Natálie Tyšerová, Anežka Kratochvílová, Rozálie Paličková, Jindřich Horyna, Kateřina Horynová)

2. místo

Klučovská ulice

Sabina Benešová

5. místo

Natálie Tyšerová

2. místo

Nela Bížová

1. místo

Vít Buchtík

4. místo

Běh na rozhlednu Vysoká

Nela Bížová 5. místo

Jablonec nad Nisou 60 metrů

Nela Bížová

34. místo

2018

Klučovská ulice

Nela Bížová

2. místo

Pavel Moravec

4. místo

Martin Vokatý

1. místo

Polabská liga Lžovice

( Nela Komůrková, Filip Kotva, Karolína Krátká, Pavel Moravec, Nela Bížová, Natálie Tyšerová, Jakub Váňa)

3. místo

Skuteč 60 metrů

Nela Bížová

2. místo

Polabská liga Krakovany

(Nela Bížová, Sabina Benešová, Vít Buchtík, Nela Komůrková, Filip Kotva, Karolína Krátká, Vojtěch Kupka, Pavel Moravec, Natálie Tyšerová, Martin Vokatý)

3. místo

Kutná Hora 60 metrů

Pavel Moravec

4. místo

Martin Vokatý

1. místo

Natálie Tyšerová

4. místo

Nela Komůrková

3. místo

Nela Bížová

1. místo

Polabská liga Vrbčany

( Sabina Benešová, Nela Bížová, Vít Buchtík, Nela Komůrková, Vojtěch Kupka, Pavel Moravec, Natálie Tyšerová, Jakub Váňa, Martin Vokatý)

2. místo

Okresní kolo hry Plamen Kolín

(Sabina Benešová, Nela Bížová, Nela Komůrková, Natálie Tyšerová, Karolína Krátká, Vít Buchtík, Vojtěch Kupka, Pavel Moravec, Martin Vokatý)

2. místo

Písková Lhota 60 metrů

Nela Bížová

7. místo

Vítězov 60 metrů

Natálie Tyšerová

1. místo

Nela Bížová

2. místo

Nela Komůrková

3. místo

Vít Buchtík

4. místo

Martin Vokatý

1. místo

Uhlířské Janovice 60 metrů

Nela Bížová

3. místo

Martin Vokatý

1. místo

Závod požárnické všestrannosti Zibohlavy

(Nela Bížová, Sabina Benešová, Natálie Tyšerová, Nela Komůrková, Vít Buchtík)

2. místo

Praha 60 metrů

Nela Bížová

27. místo

Kinder Běh Český Brod

Sabina Benešová

5. místo

Adéla Šírková

4. místo

Nela Bížová

3. místo

Natálie Tyšerová

2. místo

Pavel Moravec

2. místo

Martin Vokatý

1. místo