Přípravka

Přípravka má své tréninky každé pondělí.

Do kategorie přípravky patří děti ve věku od 3 do 6 let.

V současné době má kategorie přípravka 26 členů.

PŘÍPRAVKA 2020 


Bučánková Jana


Buják Filip


Bukáčková Karolína


Bukáčková Tereza


Dostálek Albert


Hoskovec Tomáš


Chovančík Pavel


Janeček Jakub


Kubátová Eliška


Kučák Michal


Kváčová Natálie


Loudová Natálie


Lunga Radek


Morongová Elizabeth


Nekola Jáchym


Slabý Vladimír


Saad Yasmine


Šedo Michal


Šmajda Jonáš


Teichmanová Klára


Teichmanová Nina


Vlasáková Kristýna


Vydrová Zuzana


Psotná Tamara


Slanařová Šarlota


Valčík Anna


trenér přípravky
Miksová Tereza


trenér přípravky
Šejna Karel


trenér přípravky
Černohlávková Anna

Úspěchy přípravky:

2020

2019

Klučovská ulice

Lucie Kropáčková

5. místo

Nina Teichmanová

4. místo

Natálie Loudová

3. místo

Agáta Katreniak

2. místo

Filip Šmajda

1 .místo

Kostelecké útoky

(Agáta Katreniak, Vladimír Slabý, Jan Melena, Jáchym Nekola, Eliška Kubátová, Míchal Šedo, Zuzana Vydrová)

3. místo

Polabské šedesátky

Filip Šmajda

3. místo

Setkání přípravek nejen okresu Kolín

B (Sofie Lungová, Karolína Bukáčková, Natálie Loudová, Filip Šmajda, Elizabeth Morongová)

3. místo

A ( Eliška Kubátová, Zuzana Vydrová, Kristýna Vlasáková, Radek Lunga, Vladimír Slabý, Jonáš Šmajda)

2. místo

Krajské setkání přípravek Libiš

(Radek Lunga, Zuzana vydrová, Natálie Loudová, Nina Teichmanová, Eliška Kubátová)

1. místo

Uhlířské Janovice

Zuzana Vydrová

5. místo

Sofie Lungová

3. místo

2018

Halová soutěž Klučov

(Filip Šmajda, Nina Teichmanová, Agáta Katreniak, Filip Soukup, Vítek Pánek, Jan Melena, Sofie Lungová, Hana Chovančíková, Petra Šolarová)

1.místo

Kostelecké útoky

(Filip Šmajda, Agáta Katreniak, Nina Teichmanová, Petra Šolarová, Vojtěch Slabý, Vladimír Slabý, Jan Melena, Sofie Lungová, Vítek Pánek)

2. a 3. místo

Klučovská ulice

Sofie Lungová

5. místo

Kutnohorské šedesátky

Petra Šolarová

5. místo

Setkání přípravek nejen okresu Kolín

(Sofie Lungová, Radek Lunga, Jan Melena, Štěpánka Nováková, Vítek Pánek, Filip Šmajda, Petra Šolarová, Nina Teichmanová)

5. místo

Krajské setkání přípravek Čelákovice

(Radek Lunga, Sofie Lungová, Filip Šmajda, Vítek Pánek, Jan Melena)

3. místo

Memoriál Uhlířské Janovice 60 metrů

Radek Lunga

2. místo

Zuzana Vydrová

1.místo

Atletický kinder běh Český Brod

Radek Lunga

5. místo

Natálie Loudová

4. místo

Zuzana Vydrová

3. místo

Eliška Kubátová

2. místo

Nina Teichmanová

1.místo

2017

Kostelecké útoky

(Hana Chovančíková, Sofie Lungová, Beáta Kuchařová, Filip Šmajda, Štěpánka Nováková, Petra Šolarová)

1.   místo

Klučovská ulice

Matyáš Kuchař

4. místo

Kutnohorské šedesátky

Marie Spitzerová

4. místo

Setkání přípravek nejen okresu Kolín Český Brod

(Marie Spitzerová, Hana Chovančíková, Josef Spitzer, Filip Soukup, Vojtěch Slabý, Adriana Jefimová, Matyáš Kuchař)

3. místo

 

2016

Krajské setkání přípravek Kolín

(Josef Spitzer, Marie Spitzerová, David Vančura, Samuel Rana)

3. místo

Setkání přípravek nejen okresu Kolín Český Brod

(Hana Chovančíková, Richard Kočík, Matyáš Kuchař, Matěj Moreira, Josef Spitzer, Marie Spitzerová)

3. místo

2015

Požární ochrana očima dětí okresní kolo

Samuel Rana

2. místo

Setkání přípravek nejen okresu Kolín Český Brod

(Barbora Martínková, Sofie Tyšerová, Richard Kočík, Barbora Kostínková, Eliška Hrochová, Alex Nekola)

4. místo