Mladší žáci

Mladší žáci mají své tréninky každé úterý.

Do kategorie mladší žáci patří děti ve věku od 6 do 11 let.

V současné době má kategorie mladší žáci 27 dětí.

 

Horáková Karolína                       Chovančíková Hana               Jefimová Adriana                    Kahounová Anna                 Kočík Richard

    

Kratochvílová Anežka    Kuberová Eliška                   Kuberová Věra      Lněničková Veronika            Martínková Barbora

      

Melenová Sára                                Mušák Johana                            Mykytyuk Karina                   Nekola Alex                   Nováková Ella

    

Paličková Rozálie             Řehák Viktor              Slabý Vojtěch              Soukup Filip                       Spitzer Josef

        

Spitzerová Marie            Ševčíková Viktorie           Šolarová Petra         Ticháček Jan                          Tyšerová Sofie

  

Viltová Eliška                      Viltová Karin

Hlavním trenérem mladších žáků je Hana Martínková.

Mladší žáci jsou rozděleny na týmy.

A tým– trenér Hana Martínková.

B tým– trenér Tereza Miksová.

C tým– trenér Aneta Chuchvalcová a Vladimír Klejzar.

D tým– trenér Karel Šejna, Tomáš Beneš a Martin Vokatý

 

Nejbližší akce pro mladší žáky:

23. 2. Trénink v kulturním domě

9. 3. Ostrava 60 metrů

24. 3. Jablonec n.N. 60 metrů

30. 3. Mokrý trénink

14. 4. Mokrý trénink

20. 4. Kostelecké útoky

28. 4. Klučovská ulice

4. 5. Polabská liga Lžovice

11. 5. Polabská liga Krakovany

25. 5. Polabská liga Vrbčany

7. – 13. 7. Soustředění

Úspěchy mladších žáků:

2018

Ostrava 60 metrů 

Horynová Kateřina

24. místo

Halová soutěž Klučov

(Červeňáková Vanesa, Hrohová Eliška, Hubáček Denis a Nikolas, Kuberová Eliška a Věra, Nekola Alex, Ševčíková Viktorie, Ticháček Jan, Trungová Nicola)

4. místo

Jablonerc n/N 60 metrů

Horynová Kateřina

20. místo

Kostelecké útoky

(Martínková Barbora, Tyšerová Sofie, Mykytyuk Karina, Horyna Jindřich, Horynová Kateřina, Kupka David)

2. místo

Klučovská ulice

Mykytyuk Karina

5. místo

Tyšerová Sofie

3. místo

Horynová Kateřina

2. místo

Polabská liga Lžovice

( Chovančíková Hana, Kuberová Eliška A Věra, Melenová Sára, Mykytyuk Karina, Nekola Alex, Spitzerová Marie, Spitzer Josef, Ticháček Jan, Trungová Nicola, Tyšerová Sofie)

2 a 4. místo

Skuteč 60 metrů

Tyšerová Sofie

3. místo

Polabská liga Krakovany

(Ticháček Jan, Kuberová Eliška a Věra, Mykytyuk Karina, Chovančíková Hana, Hrochová Eliška, Tyšerová Sofie)

2. místo

Kutnohorské šedesátky

Mykytyuk Karina

1.místo

Polabská liga Vrbčany

(Horyna Jindřich, Horynová Kateřina, Hubáček Denis a Nikolas, Chovančíková Hana, Kočík Richard, Kuberová Eliška a Věra, Kupka David, Martínková Barbora, Melena Jan, Melenová Sára, Nekola Alex, Spitzer Josef, Spitzerová Marie, Ticháček Jan, Tyšerová Sofie)

4. 2. a 1. místo

Okresní kolo hry Plamen

(Horyna Jindřich, Horynová Kateřina, Mykytyuk Karina, Tyšerová Sofie, Martínková Barbora, Kupka David, Melenová Sára)

2. místo

Písková Lhota 60 metrů

Mykytyuk Karina

7. místo

Vítězov 60 metrů

Horyna Jindřich

9. místo

Horynová Kateřina

4. místo

Tyšerová Sofie

2. místo

Mykytyuk Karina

1.místo

Závod požárnické všestrannosti Zibohlavy

(Tyšerová Sofie, Martínková Barbora, Nováková Ella, Horáková Karolína, Melenová Sára)

1.místo

Praha 60 metrů

Tyšerová Sofie

30. místo

Mykytyuk Karina

28. místo

Horynová Kateřina

22. místo

Rozhledna Vysoká

Horyna Jindřich

3. místo

Mykytyuk Karina

2. místo

Horynová Kateřina

1.místo

Ostrava 60 metrů

Mykytyuk Karina

28. místo

Horynová Kateřina

11. místo

Kinder běh Český Brod

Mykytyuk Karina

5. místo

Tyšerová Sofie

3. místo

Horynová Kateřina

2. místo

Horyna Jindřich

2. místo