Dorost

Dorost má své tréninky každé pondělí a čtvrtek.

Do kategorie dorost patří děti ve věku od 13 do 18 let.

V současné době má kategorie dorost  15 dětí.

Hlavním trenérem dorostu je Petr Miksa.

Dorost je rozdělen na:

Mladší dorostenky– dívky 13 – 14 let, trenér Hana Martínková.

  

Benešová Sabina                   Komůrková Nela                 Šírková Adéla
Střední dorostenky– dívky 15 – 16 let, trenér Petr Miksa.

  

Bížová Nela                             Boumová Veronika              Černohlávková Anna           Tyšerová Natálie
Starší dorostenky– dívky 17 – 18 let, trenér Karel Šejna.

Mladší dorostenci– chlapci 13 – 14 let, trenér Vladimír Klejzar.

Střední dorostenci– chlapci 15 – 16 let, trenér Tereza Miksová.

Buchtík Vít                                                 Kotva Filip                            Kupka Vojtěch                              Moravec Pavel                         Vokatý Martin

Starší dorostenci– chlapci 17 – 18 let, trenér Aneta Chuchvalcová.

Beneš Tomáš                                      Lněnička Jan

Dorostenky– družstvo dívek 13 – 18 let, trenér Petr Miksa.

   

Benešová Sabina                       Bížová Nela                    Boumová Veronika                Černohlávková Anna           Komůrková Nela            Šírková Adéla

Tyšerová Natálie

Dorostenci– družstvo chlapců 13 – 18 let, trenér Aneta Chuchvalcová.

 

Beneš Tomáš                              Buchtík Vít                                 Kupka Vojtěch                                    Kotva Filip                                  Lněnička Jan

 

Moravec Pavel                           Vokatý Martin

Nejbližší akce:

7. – 13. 7. Soustředění

Úspěchy dorostu:

2019

Okresní kolo požárního sportu

družstvo smíšeného dorostu

( Tomáš Beneš, Vendula Bílková, Veronika Boumová, Vít Buchtík, Anna Černohlávková, Adéla Šírková, Natálie Tyšerová)

1. místo

mladší dorostenky

Adéla Šírková

1. místo

střední dorostenky

Natálie Tyšerová

1. místo

Klučovská ulice

Martin Vokatý

5. místo

Tomáš Beneš

4. místo

Natálie Tyšerová

4. místo

Nela Bížová

2. místo

Kostelecké útoky

(Nela Bížová, Sabina Benešová, Natálie Tyšerová, Vendula Bílková, Anna Černohlávková, Veronika Boumová)

2. místo

Jablonec nad Nisou 100 metrů

Sabina Benešová

35. místo

Adéla Šírková

31. místo

2018

Věž Příbram 

mladší dorostenka

Tyšerová Natálie

4. místo

Bížová Nela

3. místo

mladší dorostenci

Kupka Vojtěch

4. místo

střední dorostenci

Beneš Tomáš

5. místo

Lněnička Jan

4. místo

Jablonec n/N 100 metrů

mladší dorostenky

Bížová Nela

11. místo

mladší dorostenci

Kupka Vojtěch

23. místo

Buchtík Vít

21. místo

Kostelecké útoky

(Beneš Tomáš, Lněnička Jan, Vokatý Martin, Buchtík Vít, Moravec Pavel, Kupka Vojtěch,  Tyšer Tomáš, Kotva Filip)

1. místo

Pardubická věž

mladší dorostenky

Tyšerová Natálie

6. místo

Bížová Nela

4. místo

Klučovská ulice

Bížová Nela

2. místo

Kutnohorské stovky

Bížová Nela

2. místo

Moravec Pavel

3. místo

Vokatý Martin

4. místo

Okresní kolo dorostu

střední dorost

Lněnička Jan

3. místo

Vokatý Martin

2. místo

mladší dorostenci

Kupka Vojtěch

3. místo

Buchtík Vít

1. místo

mladší dorostenky

Bížová Nela

1. místo

Krajské kolo dorostu vlašim

mladší dorostenky

Bížová Nela

2. místo

Vítězov 100 metrů

Vokatý Martin

5. místo

Bížová Nela

3. místo

Kinder běh Český Brod

Tyšerová Natálie

2. místo

Bížová Nela

1. místo

Moravec Pavel

4. místo

Beneš Tomáš

3. místo

Lněnička Jan

2. místo

Vokatý Martin

1. místo