Požární sport

2018

Okresní kolo dorostu Kolín

Dorostenci jednotlivci

Vojtěch Kupka 3. místo (mladší dorostenci)

Vít Buchtík 1. místo (mladší dorostenci)

Pavel Moravec 9. místo (střední dorostenci)

Tomáš Beneš 10. místo (střední dorostenci)

Jan Lněnička 3. místo (střední dorostenci)

Martin Vokatý 2. místo (střední dorostenci)

Dorostenky jednotlivci

Natálie Tyšerová 7. místo (mladší dorostenky)

Nela Komůrková 9. místo (mladší dorostenky)

Nela Bížová 1. místo (mladší dorostenky)

Krajské kolo dorostu Vlašim

Dorostenci jednotlivci

Vít Buchtík 8. místo (mladší dorostenci)

Dorostenky jednotlivci

Nela Bížová 2. místo (mladší dorostenky)

Krajské setkání přípravek Čelákovice

Přípravka

(Filip Šmajda, Sofie Lungová, Radek Lunga, Jan Melena, Vítek Pánek)

3. místo

2017

Okresní kolo dorostu Kolín

Dorost jednotlivci

Tomáš Beneš 3. místo (střední dorostenci)

Tomáš Tyšer 9. místo ( starší dorostenci)

Dorostenky jednotlivci

Nela Bížová 1. místo ( mladší dorostenky)

Krajské kolo dorostu Kutná Hora

Dorostenky jednotlivci

Nela Bížová 3. místo (mladší dorostenky)

Krajské setkání přípravek Sedlčany

Přípravka

(Filip Šmajda, Hana Chovančíková, Sofie Lungová, Štěpánka Nováková)

7. místo

2016

Krajské setkání přípravek Kolín

Přípravka
( Josef Spitzer, Marie Spitzerová, Samuel Rana, David Vančura)

3. místo

2015

bez účasti

2014

Okresní kolo dorostu Kolín

Dorostenci jednotlivci

Karel Šejna 6. místo (střední dorost)

Dominik Hájek 3. místo (starší dorost)

Petr Chlumský 9. místo (střední dorost)

Dorostenky jednotlivci

Hana Martínková 1. místo (starší dorostenky)

Krajské kolo dorostu Vlašim

Dorostenky jednotlivci

Hana Martínková 3. místo (starší dorostenky)

2013

Okresní kolo dorostu Kolín

Smíšené družstvo 

  1. místo

Dorostenci jednotlivci

Petr Miksa 3. místo

Patrik Brancuzský 5. místo

Dominik Hájek 6. místo

Dorostenky jednotlivci

Hana Martínková 1. místo

Krajské kolo dorostu Hořovice

Dorostenci jednotlivci

Petr Miksa 13. místo

Dorostenky jednotlivci

Hana Martínková 6. místo

2012

Okresní kolo dorostu Čáslav

Dorostenci družstvo

  1. místo

Dorostenky jednotlivci

Hana Martínková 1. místo

Aneta Chuchvalcová 3. místo

Krajské kolo dorostu Rakovník

Dorostenky jednotlivci

Hana Martínková 17. místo

Aneta Chuchvalcová 22. místo