Činnost mládežeČinnost sboru

Polabská liga Krakovany

V sobotu 11. května jsme se zúčastnili II. kola Polabské ligy v Krakovanech. Měli jsme zastoupení ve všech kategoriích 3x mladší žáci, 1x starší žáci, 1x muži a 1x ženy. Mladší žáci C běželi ve složení Eliška K., Kája H., Honza T., Karin V. a Věrka. Mladší žáci C se umístili celkově na 4. místě. Mladší žáci B běželi ve složení Věrka, Karin V., Pavel B., Sofča T., Eliška K. a umístili se celkově na 3. místě. Mladší žáci A běželi ve složení Sofča T., Anežka K., Pavel B., Róza P., Karina M. a skončili na 1. místě. Starší žáci běželi ve složení Sofča T., Anežka K., Naty T., Róza P., Karina M., Vítek B., Áďa Š. a umístili se na 3. místě. Od 12ti hodin začali běhat dospělí, jako první šly na řadu ženy, které běhaly ve složení Naty T., Vendy B., Nela B., Anička Č., Terka M., Hanča M., Anet Ch. a skončily na 3. místě. Později přišli na řadu muži, kteří běželi ve složení Naty T., Tomáš Bou., Hanča M., Vláďa K., Petr M., Pavel M., Tomáš Be. a ti doběhali na 9. místě.

Účast: Beneš Tomáš, Bílek Pavel, Bílková Vendula, Bížová Nela, Boura Tomáš, Buchtík Vít, Černohlávková Anna, Horáková Karolína, Chuchvalcová Aneta, Klejzar Vladimír, Kratochvílová Anežka, Kuberová Eliška, Kuberová Věra, Martínková Hana, Miksa Petr, Miksová Tereza, Moravec Pavel, Mykytyuk Karina, Paličková Rozálie, Šírková Adéla, Ticháček Jan, Tyšerová Natálie, Tyšerová Sofie, Viltová Karin