Výlet hasiči TPCA a aquapark Kolín

V sobotu 7. prosince jsme se vydali na výlet k profesionálním hasičům z TPCA Ovčáry. Na stanici se nás ujal hasič Filip, který nám ukázal jejich dvě auto. Zajímavé bylo obzvláště jedno, které měli teprve 3 měsíce. Poté jsme se šli podívat jak se hasí auto. Dokonce i naši vedoucí hasili auto pomocí pěny. Po hašení auta jsme si dali ve školící místnosti svačinu, pak jsme pokračovali exkurzí po hasičárně, kde nás nejvíce zaujala posilovna. Na závěr naší návštěvy jsme se podívali na stříhání automobilu. Poté jsme se přemístili do aquaparku v Kolíně, kde jsme se vyblbli na klouzačkách, tobogánu, skokankách, ve vířivce a sauně. Okolo šestnácté hodiny jsme se vrátili zpět do Starého Kolína.
Účast: Černohlávková Anna, Horáková Adéle, Horáková Karolína, Chuchvalcová Aneta, Janeček Jakub, Lunga Radek, Lungová Sofie, Martínková Barbora, Martínková Hana, Melenová Sára, Miksa Petr, Mušák Johana, Mykytyuk Karina, Nekola Alex, Nekola Jáchym, Šedo Michal, Šejna Karel,Šmajda Filip, Šolarová Petra, Vydrová Zuzana