Činnost mládežeČinnost sboru

Ukliďme Česko- Starý Kolín

V sobotu 6. dubna proběhla akce pořádaná obcí Starý Kolín. Za náš sbor se zúčastnilo celkem 22 členů. Členové sboru si na pomoc vzali rodiče, kamarády i členy rodin a na naše dvě skupiny sešlo úctyhodných 45 uklízečů. Hasiči uklízeli dvě místa. První bylo podél trati k přejezdu na starokolínské straně a po baštecké straně zpět. Druhá skupina si vzala na starosti kačinský les, kam chodíme s hasiči na podzim trénovat. Při úklidu se objevili asi celkem 3 černé skládky, které se nepodařilo ani všechny odstranit. Je až neuvěřitelné kolik odpadu se po přírodě povalovalo. Všem, kteří se zúčastnili akce patří velké poděkování, že neváhali a vydali se uklízet. Velké poděkování patří i Ctiradovi za zorganizování a koordinaci celé akce. Po úklidu kolem 12té hodiny se všichni sešli na kurtech na malé občerstvení, které připravila obec pro všechny uklízeče.
Účast: Beneš Tomáš, Bížová Nela, Flegl Jaroslav, Chuchvalcová Aneta, Kahounová Anna, Klejzar Vladimír, Kropáčková Lucie, Kuberová Eliška, Kuberová Věra, Kučák Michal, Lunga Radek, Lungová Sofie, Martínková Hana, Melena Jan, Melenová Sára,Miksa Petr, Mušák Johana, Nekola Alex, Nekola Jáchym, Pánek Vítek, Slabý Vojtěch, Spitzer Josef, Spitzer Ondřej, Spitzerová Marie, Šedo Michal, Šejna Karel, Šmajda Filip, Šolarová Petra, Teichmanová Klára, Teichmanová Nina, Thürich Lukáš