Trénink na podzimní kolo hry Plamen

V neděli 23. září 2018 jsme se sešli  ráno na hasičárně a vyrazili jsme do lesa kde byli připravené stanoviště. Nejprve si každý zaběhl závod sám a když doběhli všichni tak jsme mladší i starší rozdělili do 4 družstev a zkusili si to zaběhnout stejně jako při závodě. V poledne jsme šli zpět na hasičárnu kde starší žáci si uvařili těstoviny se sýrem a mladší šli domů. Po jídle jsme se vrátili se staršími zpět do lesa a procvičovali jsme střelbu, lano a hlavně uzle.  Doufáme že na blížící se podzimní kolo hry plamen jsme pořádně připravení i když účast na tréninku nebyla velká.

Účast:

starší žáci – Benešová Sabina, Bížová Nela, Buchtík Vít, Horyna Jindřich, Horynová Kateřina, Komůrková Nela, Kupka David, Kupka Vojtěch, Šírková Adéla, Tyšerová Natálie

mladší žáci – Horáková Karolína, Kahounová Anna, Kočík Richard, Kuberová Eliška, Kuberová Věra, Melenová Sára, Mykytyuk Karina, Ševčíková Viktorie, Šolarová Petra, Tyšerová Sofie

vedoucí – Chuchvalcová Aneta, Klejzar Vladimír, Martínková Hana, Miksa Petr, Miksová Tereza, Vokatý Martin