Okresní kemp hry Plamen

1. 5. 2021 ve Velimi, Kšelích a Klučově

Po osmi měsíční pauze jsme se konečně v sobotu 29. Května vydali na závody. Jednalo se o Okresní kolo hry Plamen, kvůli epidemiologickým nařízením a omezení počtu lidí byla soutěž jen pro družstva starších žáků. Jako každý rok se soutěž nekonala v Kolíně na atleťáku, ale na hřištích tří SDH v Kolínském okrese. My jsme se dvěma družstvy jako první vyrazili do Velimi kde na nás čekala štafeta 4x60m. Po pečlivé prezenci a označení závodníků jsme měli dost času vyzkoušet si všechny čtyři úseky. První štafeta v družstvu A měla problém při přenášení hasičáku, a bohužel ani ve druhé štafetě se jim nepovedl celkem tedy skončili na 7.místě v této disciplíně. Družstvo B mělo také problém na hasičáku v jedné štafetě, ale nakonec zaběhli čas, který stačil na 3. místo. Po odběhání všech čtyřech pokusů jsme se přesunuli do Kšel. Ve Kšelách na nás čekal požární útok. Oběma družstvům se požární útoky povedli dobře jen bohužel čas stačil až na 8. a 9. místo. Ze Kšel jsme se vydali na poslední zastávku do Klučova, kde jsme mohli naposled ovlivnit výsledky a to ve štafetě požárních dvojic. Družstvu A se štafeta povedla na 4. místo a družstvo B zaběhlo nejlepší štafetu na okrese 1.místo. Výsledky jsme se dozvěděli až odpoledne doma a ceny jsme si předali na tréninku.

Družstvo A ve složení: Eliška a Věrka Kuberovi, Kačka a Jindra Horinovi, Sára Melenová, Alex Nekola, Filda Šmajda a Áďa Horáková celkově skončili na 6. místě.

Družstvo B ve složení: Áďa Šírková, Sofča Tyšerová, Anežka Kratochvílová, Róza Paličková, Bára Martínková, Karina Mykytyuk a Johanka Mušák celkově skončili na 4. místě.

Ikdyž si nikdo ,,neodvezl,, medaili ani pohár, tak všichni byli rádi, že po tak dlouhé době jsme mohli zase soutěžit.

Účast: Chuchvalcová Aneta,Klejzar Vladimír, Ludra Pavel, Ludrová Tereza, Martínková Hana, Miksa Petr