Činnost mládeže

Jablonecká hala dorostu 2019

V sobotu 6. dubna se konala soutěž v běhu na 100 metrů s překážky v Jablonci nad Nisou. Náš sbor měl na této soutěži 8 zástupců. Jako první běžel mladší dorostenky, kde jsme měly 2 zástupkyně Sabču a Áďu. Mladší dorostenky měly konkurenci 57 závodnic. Sabina Benešová se umístila na 35. místě a Adéla Šírková na 31. místě. Druhé následovaly střední dorostenky, kde jsme měly čtyři závodnice Nelu B., Aničku, Naty a Verču. Střední dorostenky měly konkurenci 122 závodnic. Anna Černohlávková se umístila na 104. místě, Veronika Boumová na 99. místě, Nela Bížová na 91. místě a nejlépe se od nás umístila Natálie Tyšerová na 71. místě. V kategoriích starší dorostenky a mladší dorostenci jsme zastoupení neměli, tak jsme čekali na kategorii střední dorostenci, kde v konkurenci 83 závodníků běžel Martin. Martin Vokatý se umístil na 46. místě. Na závěr závodili starší dorostenci, kde jsme měli zástupce Tomáše, který měl konkurenci 84 závodníků. Tomáš Beneš se umístil na 51. místě.
Účast: Beneš Tomáš, Benešová Sabina, Bížová Nela, Boumová Veronika, Černohlávková Anna, Martínková Hana, Miksa Petr, Šírková Adéla, Tyšerová Natálie, Vokatý Martin